مشاوره و آموزش کشت

شرکت میوتا در راستای ارتقای مهارت های علمی و عملی علاقمندان رشته گلخانه، نسبت به ارائه دوره های آموزشی تخصصی اقدام می نماید. هدف اصلی از برگزاری این دوره ها فراهم آوردن امکان بهره مندی تمامی مهندسین و متخصصین فعال در حوزه کشاورزی سراسر کشور می باشد. دوره های آموزشی انواع کشتهای گلخانه ای (سبزیجات – گل و گیاه) به صورت خصوصی و نیمه خصوصی در دو مرحله تئوری و کارگاهی با درخواست قبلی متقاضیان برگزار میگردد.

شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از دوره های آموزشی این شرکت از طریق اطلاعات تماس با ما در ارتباط باشید.

امروزه با توجه به رشد روز افزون جمعیت در جهان و نیاز بیشتر به مواد غذایی، کشاورزی از جایگاه ویژه ای برخوردار شده است. از آنجائیکه سبزی و صیفی جات به عنوان یکی از اصلی ترین منابع تامین ویتامین های مورد نیاز بدن به شمار میروند، لذا رفته رفته نیاز بشر به استفاده از این مواد غذایی بیشتر احساس می شود. در این خصوص، کشتهای گلخانه ای به دلیل استفاده بهینه از منابع آبی، صرفه جویی در نهاده های کشاورزی، امکان تولید و پرورش انواع محصولات خارج از فصل و تولید محصولات یک شکل و همگن از اهمیت خاصی برخوردار شده است.

در این راستا شرکت میوتا عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، ‌با سالها تجربه موفق اجرایی در زمینه کشت سبزیجات گلخانه ای مفتخر است که توانسته گام موثری را در جهت تولید سبزیجات گلخانه ای در میهن عزیزمان بردارد.